Obserwatorzy

niedziela, 7 czerwca 2015

Joanna Naturia perfect color 111 platynowy blond

Dobry wieczór dziewczynki ;)

Jak Wam minął długi weekend? Ja muszę powiedzieć, że porządnie wypoczęłam, poczułam lato (zwłaszcza moje spalone ramiona :P)

Dzisiaj chciała bym Wam przybliżyć farbę, którą kupiłam w promocji w Biedronce, jedno opakowanie kosztowało 4 zł (kupiłam dwa, bo miałam meeega odrost).
W styczniu ścięłam włosy i od tamtej pory obiecałam sobie, że będę je farbować tylko jak będzie większa okazja, większe wyjście. W przyszłą sobotę wybieramy się na ślub i wesele do kuzyna, stąd farbowanie włosów.Farbę nałożyłam na początku na same odrosty, trzymałam ją 20 minut, po czym nałożyłam resztę farby na pozostałe włosy. No i tutaj muszę Wam powiedzieć, że do tej pory nigdy nie miałam jakich kolwiek przykrych odczuć z farbami Joanny, to tym razem skalp piekł mnie,delikatnie, ale niestety to już działa na minus. Całą farbę trzymałam około 40 minut (ciągle miałam wrażenie, że farba słabo zadziałała na odrosty).

A oto efekt :)


Na zdjęciu możecie zauważyć, że skóra głowy jest lekko czerwona, po zmyciu farby nic mnie nie swędziało ani nie piekło. 

MOJA OPINIA? Kolor wyszedł całkiem całkiem, mój luby chciał, abym była bardziej "blondynką" (czyli abym miała włosy jeszcze jaśniejsze), skomentował, że muszę włosy jeszcze raz zafarbować :P Oczywiście nie mam zamiaru tego robić, trzymam się postanowienia i nie chcę narażać moje włosy na dodatkowe zabiegi. Cena była jak najbardziej ok, za dwa opakowania zapłaciłam 8 zł :D Jednak te lekkie pieczenie skóry podczas trzymania farby, działają na minus.

Podsumowując, farby nie kupię ponownie, wolę zdecydowanie normalną wersję farb Joanny Naturia, nie ma ona dla mnie żadnych minusów.

Buziaczki :*

ZAPRASZAM WAS SERDECZNIE DO MOJEGO DRUGIEGO BLOGA KLIK

4 komentarze:

  1. Bardzo lubię farby Joanna i kupuję je regularnie zwłaszcza w odcieniach czerwieni ;)

    OdpowiedzUsuń
  2. Osobiście nie jestem za farbowaniem,dlatego nie interesują mnie tego typu zabiegi.

    OdpowiedzUsuń
  3. Mogłaby bardziej rozjaśnić odrost :) Ale jak za taką cenę warto spróbować :)

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję serdecznie za każdy komentarz :)
Nie piszcie mi komentarzy typu: zapraszam do Mnie, zaglądam do każdej użytkowniczki, która zostawiła u Mnie komentarz :)