Obserwatorzy

poniedziałek, 28 stycznia 2013

Magic leverag, czyli magiczne wałki :)

Hej ! :)

Jak Wam mija poniedzxiałek? :) Mi bardzo psychologicznie ... :P ze względu na naukę z tego przedmiotu na egzamin, który mam już jutro :)

Dzisiaj Chcę Wam pokazać sposób na loczki z magicznych wałków :)W oapkowaniu jest 18 wałeczków, 9 dłuższych i 8 krótszych, oraz haczyk, by móc przeciągać włosy przez wałki :)Powiem Wam, że jedno opakowanie nie wystarcza na zrobienie całych moich włosów, musiałąm podzielić włosy na 2 części. Ponadto te dłuższe wałeczki nie wystarczają na moje włosy, musiałam "nadziewać" na pasmo włosów dłuższy i krótszy wałek.

Dodam jeszcze, że loki możemy robić na dwa sposoby: pierwszy to wałki nakładamy na mokre włosy i suszymy wszystko suszarką, trwa to może 20 minut. Drugi jest zdecydowanie dłuższy, wałki nakładamy na suche włosy i chodzimy w takich wałeczkach około 2 godzin. Ja zdecydowałam się na ten szybszy :)

Tak wyglądałam z wałeczkami na połowie głowy :)Gdy wysuszyłam włoski i po zdjęciu wałków (które schodzą bez problemów) miałam zrobione takie oto loczki :)


Loczki na drugi dzień:

 
Dzięki tym wałkom możemy uzyskać piękne loczki w szybki sposób. Loki wychodzą Nam równe i same decydujemy, czy chcemy większy czy mniejszy skręt (zależy to od grubości pasma włosów, które przewlekamy przez haczyk). Wałki nie uciskają ani nie ciągną włosów, wogóle ich nie czułam podczas suszenia :) Loki są miękkie, bardzo miękkie :) Loki utrzymują się  jeden dzień, na drugi dzień mamy włoski lekko falowane, na trzeci prawie proste (beż pianek i lakieru do włosów) :) Z czystym sumieniem mogę polecić Wam ten sposób kręcenia włosów, jednak od razu podpowiem, kupcie sobie 2 opakowania tych wałeczków, nawet jeśli macie średniej długości włosy :) Za jedno opakowanie zapłaciłam 7 zł plus przesyłka, więc zakup 2 opakowań nie jest bardzo drogi, wyrobimy się spokojnie w kwocie 20 zł :)

Jak podoba Wam się ta metoda robienia loków? Macie może te wałki? Co o nich sądzicie? :)

Buziaczki! ;*

16 komentarzy:

 1. bardzo ładne wyszły,szczegolnie na 2 dzien:)

  OdpowiedzUsuń
 2. na Twoich włosach super to wygląda :D chciałabym, żeby włosy kręciły mi się tak naturalnie :D

  OdpowiedzUsuń
 3. Świetne te loczki, mi jak jeszcze urosną włosy też chciałabym takie sobie robić:)

  OdpowiedzUsuń
 4. WOW - są świetne - lepsze niż termo loki - po wypłacie koniecznie muszę je kupić :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Piękne są <3 chyba się skuszę na te wałeczki.

  OdpowiedzUsuń
 6. Dla mnie nadal czarna magia, ale efekt świetny :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Moje krótkie włosy nie pozwalają na takie eksperymenty. Naturalnie mam falujące włosy i nie lubię tego dlatego też regularnie moje włosy prostuję ;)

  OdpowiedzUsuń
 8. Jak one fajnie wyglądają :D

  OdpowiedzUsuń
 9. Ciekawie to wygląda.

  Nigdy takiego czegoś nie widziałam. ;-)

  OdpowiedzUsuń
 10. Ale świetne wałki, jeszcze takich nie widziałam;)

  OdpowiedzUsuń
 11. piękne włosy :) efekt rzeczywiście widać:)

  OdpowiedzUsuń
 12. O kurczę, ale piękne fale Ci się zrobiły! Oddawaj :D

  OdpowiedzUsuń
 13. piękne loczki !

  OdpowiedzUsuń
 14. bardzo mi sie podoba efekt

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję serdecznie za każdy komentarz :)
Nie piszcie mi komentarzy typu: zapraszam do Mnie, zaglądam do każdej użytkowniczki, która zostawiła u Mnie komentarz :)